Koltuk takımı alırken dikkat edilecek hususlar Yeni koltuk takımı alırken iskeletin sağlamlığı, boyutları, döşemesinin rengi, deseni, işlevselliği ve de fiyatı belirleyici faktörlerdir. Öncelikle odanızın şekli ve işlevselliğine göre hangi ölçülerde ve tarzda mobilyaya ihtiyacınız olduğuna karar vermelisiniz. Küçük salonlar köşe koltuklarıyla daha büyük ve ferah görünürken, büyük salonlar için büyük köşe koltukları tercih edilmelidir. Gerek fonksiyonel oluşu gerekse estetik görünümü nedeniyle modası hiçbir zaman geçmeyen mobilyalar arasında yer alan köşe koltuklarını fantazi yastıklar ile klasik, spor rengarenk kumaşlardan yapılmış yastıklarla çok daha hoş göstermek mümkün. Farklı form ve tarzda ortaya koydukları bol seçenekli köşe koltuk takımlarıyla her zevke hitap etmeyi hedefleyen Mobilya Dekorasyon üyesi firmalar, ürünlerinin ebatlarda ve kumaşlarında müşteri isteğine göre her türlü değişikliği de yapabiliyor Koltuk alırken nelere dikkat etmeli Zaman içinde rahatsızlık vermeyecek veya kolay eskimeyecek bir oturma elemanı almadan önce, bazı noktalara dikkat etmek bu arada güncel akımları da gözardı etmemek iyi bir dekorasyon alışverişinin ilk kriterleri arasında.

Soru: Oturma grubumu kullandıktan bir süre sonra özellikle sıkça kullanılan bölgelerin kumaşında renk değişimi olmasının sebebi nedir?

Cevap:Şönil, flok, alkantra gibi havlı kumaşlarda, kullanımdan dolayı havlar "su yönü" bir yöne doğru yatabilir ve kumaşta renk farkı varmış gibi algılanabilir. Bu sorunun kumaş kalitesiyle bir ilgisi olmayıp, kumaş yapısının tabi bir sonucudur.

Soru: Köşe Takımları veya Salon Takımlarının döşemelerinde farklı kumaş ve desen seçenekleri var mıdır?

Cevap: Köşe Takımları ve Salon Takımlarımızın için farklı desen ve renklerde kumaşve deri seçeneklerimiz bulunmaktadır. Firmamıza gelerek kumaş kartelâlarında kumaş seçeneklerini görebilirsiniz.

Soru: Ürünlerin standart üretimi dışında isteğe göre (kullanılan malzeme, ölçü, vb.) ürün üzerinde değişiklik yapılabilir mi?

Cevap: L KÖŞE KOLTUK olarak talep doğrultusunda ürünlerimiz üzerinde (kullanılan malzeme, ölçü, vb.) değişiklik yapılabilmektedir.Talep doğrultusun da Ürünün uygulanacağı mekanın ölçüsü özel olarak alınıp mekana özel olarak üretim gerçekleştirilmektedir.

Soru: Firmanız sadece Ev KolğumuÜretiyor ?

Cevap: Firmamız sadece ev için değil (Otel,Restorant,Bar,Kafe,Pizza Salonu) gibi benzeri mekanların ihitiyaç duyduğu hertürlü Koltuk,Sandalye ve benzeri ürünleri de üretmektedir.

Copyright ©L Köşe Koltuk 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım Sadullah
köşe koltuk takımları, koltuk takımı, modern köşe koltuk, köşe koltuk modelleri, l köşe koltuk, köşe koltuk takımı